Ділові ігри з психології бізнесу – як елемент інноваційного змісту навчання

16:06, 21-12-2018

Реалізація інноваційного змісту навчання за спеціальністю 051 «Економка» передбачає використання найбільш ефективних форм і методів навчання, серед яких проведення ділових ігор.

Так, 17 грудня 2018 року на практичному занятті з дисципліни «Психологія підприємництва та бізнесу» на тему «Психологічні особливості малої соціальної групи. Групові процеси та їх характеристика» зі студентами групи ЕПД-21 було проведено ділову гру «Мотивація на діяльність». Її головною метою було визначення рис ефективного і неефективного керівника.

Учасники гри були поділені на дві команди. Вони отримали журнали, газети, папір, клей, ножиці. Протягом 15 хвилин студенти із підручних матеріалів створювали «Портрет ефективного лідера» (І команда) та «Портрет неефективного лідера» (ІІ команда). На підсумок відбулося обговорення створених портретів. Дискусія вийшла дуже жвава, цікава, весела.

Проведення ділових ігор є дуже цінним методом формування  практичних компетенцій у майбутніх економістів. Очікуваними результатами ділової гри мають стати вдосконалені лідерські і професійні навички студентів з подальшим використанням цих навичок для вирішення проблем в повсякденному житті та майбутній професійній діяльності.