З Новим роком, друзі!

11:09, 29-12-2018

Дорогі друзі!

Сердечно вітаємо всіх з наступаючим Новим 2019 роком! Як тільки він переступить поріг вашого будинку, все має бути абсолютно по-новому: нове щастя, нові гроші, нова удача й нові вдалі проекти! Нехай залишаються старими тільки рідні, кохані й друзі!

Новий рік – це час здійснення бажань, надій і яскравих вражень! Бажаємо, щоб ці чарівні відчуття не покидали вас весь прийдешній рік! Нехай разом з його новим символом – Жовтою Земляною Свинею – під бій курантів у ваш будинок постукають радість, затишок і казкова любов!

Візьміть з собою у наступний рік тільки хороше, а всі невдачі та промахи залиште в році, що минає. Нехай наша з вами робота ознаменується неймовірним і виправданим успіхом. Щоб в Новому році наші голови відвідували тільки світлі й багатообіцяючі думки, а кожного з нас чекали удача і щастя! Бадьорого вам настрою та перспективних починань!

Найсміливіші мрії нехай збудуться саме під бій курантів, а запальна ейфорія свята залишиться з вами надовго! Нехай в Новому році у вашому житті з'явиться все, чого не вистачає для щастя – люди навколо стануть більш дружелюбними, світ – яскравішим, справи – легшими, дружба – міцнішою, любов – сильнішою. Нехай серце співає, творить і любить!

Відмінного здоров'я вам усім в Новому році!

З Новим роком, друзі!

Зі щирою повагою, викладачі та студенти
кафедри документознавства та інформаційної діяльності

PS. А вже на початку Нового 2019 року на вас чекатиме святковий подарунок – новорічно-різдвяний випуск газети «STUDENTS LIFE».

До зустрічі у новому роціJ