Чому підвищується інтерес до заочної освіти у Державному університеті телекомунікацій?

14:00, 22-01-2019

Заочна вища освіта - унікальна можливість для людей різних вікових груп і професій реалізувати себе в цікавій сфері діяльності.

Основними перевагами заочної форми навчання є відносна свобода і менше навантаження під час навчального періоду, що дозволяє поєднувати процес отримання освіти з роботою, науковою діяльністю або сімейним життям.

Витрачаючи мінімум часу і грошей студент Навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання Державного університету телекомунікацій отримує якісну освіту рівня бакалавра або магістра, і, при бажанні, може продовжити навчання в аспірантурі.

Підвищений інтерес до навчання в нашому Інституті пояснюється ще й тим, що з 2017 року студенти навчаються за концептуально новою освітньою моделлю, в якій враховані досягнення світового досвіду, рекомендації потенційних роботодавців - партнерів Університету, побажання студентів.

За новою моделлю, до викладання фахових дисциплін залучаються фахівці провідних компаній - лідерів на ринку телекомунікацій і інформаційних технологій - МТС, Київстар, Укртелеком, IBM, Hewlett Packard,  Huawei, Microsoft, Cisco та інших,  навчання проводиться у спеціалізованих класах і лабораторіях, оснащених сучасним новітнім обладнанням від цих компаній

Під час навчання студенти отримують не тільки сучасні знання, а також практичні уміння і навички по роботі і обслуговуванню новітньогj телекомунікаційного обладнання,  що підтверджується отриманням відповідних міжнародних сертифікатів, які надають випускнику Університету пріоритет при вступі на роботу та можливість отримання більш престижної та більш високооплачуваної роботи при працевлаштуванні, та можливість працевлаштування за кордоном.

В Університеті успішно працює тестовий центр всесвітньої мережі Pearson VUE, де є можливість отримати сертифікати, що надають право працювати у 175 країнах світу.

Визнання Державою високого рівня підготовки фахівців у сфері телекомунікацій та інформаційних технологій підтверджено на міжнародних виставках: «Освіта і кар’єра» та «Освіта та кар’єра – День студента 2018», що були організовані та поведені у 2018 році за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.

Державний університет телекомунікацій був двічі  удостоєний почесного звання:

• «Лідер вищої освіти України 2018» та отримав нагороди у таких номінаціях:
  • «Досягнення у працевлаштуванні випускників вищого навчального закладу»;
  •  «Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології»
  • «За ефективну співпрацю з профільними компаніями - роботодавцями».

Щоденно сайт Університету www.dut.edu.ua відвідують більше 2 тисяч користувачів.

Завдяки навчанню студентів за концептуально новою освітньою моделлю наші випускники закінчують Університет висококваліфікованими спеціалістами, які мають незаперечні конкурентні переваги на ринку праці, повністю відповідають вимогам потенційних роботодавців.