Оновлення навчально-матеріальної бази кафедри КСКСТ

09:39, 24-01-2019

На кафедрі Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій відбулось поповнення навчально-матеріальної бази, а саме було отримано три комплекти інструментів, необхідних для збірки, встановлення та налаштування супутникових антен до роботи. Дане поповнення дозволить організувати замість одного – три робочих місця для налаштування супутникового інтернету та телебачення.

Відповідно до оновленого змісту навчання, проводяться практичні заняття з налаштування швидкісного двостороннього супутникового Інтернету та телебачення. В рамках цієї дисципліни студенти мають змогу самостійно збирати, встановлювати та налаштовувати комплект супутникового обладнання для телебачення (офсетна неповоротна супутникова антена, з подальшим налаштуванням на систему з трьох супутників Amos_40W, Astra_4,80E, Hotbird_130E) та Інтернету (супутникова антена «Tooway» з подальшими налаштуванням на супутник Ka-Sat), потреба у якому виникає в професійній діяльності і в побуті.

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи