Реалізація 12 кроку освітньої моделі «12 кроків до якісної освіти». Розпочни свій шлях в IT з DataArt!

10:31, 24-01-2019

На кафедрі Інженерії програмного забезпечення проводиться активна робота з метою розширення кола партнерів серед ІТ-компаній для забезпечення стажування, практик та працевлаштування для наших студентів.

Так, компанія DataArt, з якою кафедра ІПЗ розпочинає співпрацю,  запрошує студентів прийняти участь в програмі «Перше робоче місце в IT», яка створена для студентів, що продовжують навчання у вузі, але одночасно готові працювати в реальних умовах і вчитися програмуванню за підтримки ментора на проектних задачах.

Мета програми — допомогти стажеру якомога швидше стати самостійним розробником і отримати своє перше робоче місце в IT, в компанії DataArt.

Переваги програми:

• В кожного стажера є свій ментор — експерт DataArt;
  • Навчання повністю індивідуальне і базується на вирішенні практичних завдань;
  • Щомісяця стажер отримує конкурентну винагороду;
  • Тривалість — 6 місяців;
  • Графік для студентів гнучкий (за домовленістю з проектом можливо адаптувати робочий графік, щоб успішно поєднувати роботу з навчанням;
  • Після завершення програми стажер стає співробітником DataArt.

Вимоги до студентів-кандидатів:

• Знання основ програмування. Pозуміння структур та баз даних, алгоритмів та принципів/шаблонів ООП буде плюсом;
  • Знання англійської мови (середній розмовний рівень для проходження інтерв’ю);
  • Відповідальність, бажання вчитися і працювати в IT.

Надсилайте свої резюме на hr@dataart.com з приміткою [СТАЖЕР КИЇВ].

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "121-Інженерія програмного забезпечення" кафедри Інженерії програмного забезпечення та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.