Гурток «Проектний практикум системного аналітика»

09:24, 21-02-2019

Отримання навичок, необхідних для успішного працевлаштування випускника спеціальності «Системний аналіз», у Державному університеті телекомунікацій відбувається не тільки на звичайних парах. Кафедра системного аналізу додатково організовує гуртки, на яких студенти можуть поглиблено розглянути певні теми спеціалізованих дисциплін, отримати знання та вдосконалити практичні вміння, що стануть у нагоді на реальному підприємстві. Для першокурсників, які навчаються на системних аналітиків, та всіх бажаючих у весняному семестрі 2018-2019 навчального року відкрито гурток «Проектний практикум системного аналітика».

Протягом занять студенти проведуть дослідження та розробку додатків для проблемних галузей, застосовуючи для аналізу вимог включене та невключене спостереження, протоколювання, обігравання користувальницьких ролів, обговорення методами прямого та зворотного мозкового штурму, для процесів проектування та розробки – оцінку артефактів розробки за допомогою методик на основі Delphi, застосування технологій швидкої розробки та Scrum-мітинги.

13 лютого пройшли організаційні збори гуртка із групою САД-11, на яких студенти мали змогу ознайомитися із розкладом та тематикою гуртка і задати питання щодо роботи гуртка.

Гурток проводиться під керівництвом старшого викладача кафедри Системного аналізу Золотухіної Оксани Анатоліївни.

Заняття проводяться за планом, наведеним у таблиці:

Тема заняття

Вид заняття

Місце проведення

Особливості визначення ключових проблем предметної галузі. Формування та оформлення плану роботи над системою

Кабінетне дослідження. Обговорення у форматі 6-3-5, зворотній мозковий штурм

326, ДУТ

Особливості дослідження вимог до системи методом протоколювання

Включене та невключене спостереження

Підприємство проблемної галузі

Аналіз протоколів

Обговорення методом обігравання користувальницьких ролей

326, ДУТ

Особливості аналізу аналогів при розробці комп’ютерних та інформаційних систем

Зворотній мозковий штурм

326, ДУТ

Визначення структури системи, аналіз зовнішнього середовища та елементів системи. Аналіз ресурсів для реалізації комп’ютерної інформаційної системи

Мозковий штурм. Обговорення із використанням методики Delphi

326, ДУТ

Аналіз та оцінка ризиків системи. Оцінка користувальницьких історій та розподіл задач.

Мозковий штурм. Обговорення із використанням методики Delphi.

Дистанційно

Дистанційно

326, ДУТ

Чекаємо всіх бажаючих на заняттях гуртка «Проектний практикум системного аналітика»!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "124 Системний аналіз" кафедри Системного аналізу та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.