Співпраця з фірмами-партнерами!

09:38, 21-02-2019

На сьогоднішній день в Україні проходить масштабний розвиток в галузі будівництва фотоелектричних станцій, спостерігається високий ріст встановлених потужностей, кількості реалізованих проектів промислових фотоелектричних станцій та постійні зміни законодавчої бази.

Але процес будівництва є складним і має свої “підводні камені”, через які часто затримують терміни реалізації чи взагалі не можуть здати об’єкт.

Наша команда створила план реалізації будівництва ФЕС, де:

• розглядаються основні складові і процес будівництва;
  • можна знайти відповідь щодо формування вартості всіх етапів і складових;
  • надана інформація про необхідні ресурси та взаємозв’язки з підрядними, субпідрядними, державними компаніями

Тренінг - має на меті ознайомити з основними поняттями та процесами будівництва ФЕС і сучасними реаліями.

Якщо Ви зацікавлені, то зможете отримати необхідні знання для прийняття рішення щодо будівництва загалом та визначити можливу власну частку участі у проекті у якості забудовника - визначити необхідний людський, фінансовий ресурс, побудувати послідовність та процес будівництва чи обслуговування, який вигідний саме Вашій компанії, враховуючи ризики та фінансові очікування.

Зрозуміти процес будівництва, вартість загалом чи окремих частин, необхідні ресурси для реалізації ФЕС, чи потрібне обслуговування та сервіс ФЕС, які гарантії має Ваш проект і як не втратити свої інвестиції.