Коридорами влади

13:40, 26-02-2019

З метою ознайомлення з організацією роботи парламенту студенти кафедри Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності та спільно зі студентами групи ПУД-11 відвідали Сесійний будинок Верховної Ради України по вул. М. Грушевського, 5.

Під час екскурсії студенти ознайомилися з будинком і приміщеннями Верховної Ради України, відвідали кулуари першого та третього поверхів будинку, на власні очі побачили копію Акта проголошення незалежності України, прийнятого позачерговою сесією Верховної Ради УРСР 24 серпня 1991 року, та ухвалену 28 червня 1996 року на 5 сесії Верховної Ради України ІІ скликання Конституцію України, на якій приймають присягу Президенти України, а також прапор Незалежності країни, картину «Державотворення». Відвідали сесійну залу Верховної Ради України, прослухали інформацію про історію становлення та розвитку парламентаризму, основи законотворчого процесу, здобутки на шляху до відкритості та прозорості у роботі законодавчого органу, про організацію роботи парламенту в умовах сьогодення.

Вас може зацікавити:

1. Позалекційне заняття для майбутніх підприємців
  2. Майбутні фахівці в галузі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності в Національному банку України

Фотографії