Закінчення практики другого курсу

11:01, 27-02-2019

Студенти спеціалізації "Супутниковітелекомунікації та навігаційні системи" закінчили ознайомчу практику та отримали сертифікати щодо досягнутого рівня.

З 11 по 22 лютого 2019 року місцями проходження практики були:

1. ПрАТ "Datagroup";
  2. Національний центр управління та випробування космічних засобів
  3. ТОВ “СНЛ-Україна”
  4. Депссолюшн
  5. Ecomm.com
  6. Укртелеком

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій вже не перший рік співпрацює з компаніями-партнерами Державного університету телекомунікацій.

Високий рівень практики підтверджується знаннями, уміннями та навичками, що отримали студенти. Сертифікати, що отримані за результатами проходження практики, свідчать про досягнутий рівень професійного установника супутникового обладнання. Студенти задоволені рівнем проходження практики про що свідчать звіти студентів.