День відкритих дверей або про спеціальність з перших уст

18:45, 06-03-2019

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності завжди гостинно розчиняє двері перед своїми гостями. Так, відбулося й цього разу. До нас завітали випускники Київського коледжу міського господарства Таврійського національного університету ім. В.І. Вернадського – наші потенційні студенти.

Екскурсію університетом провели: завідувач кафедри С.М. Петькун та доцент кафедри Г.О. Орендарчук. Наших юних гостей цікавило все: спеціальності, особливості навчання, матеріальне забезпечення університету, гуртожиток, вартість навчання, можливості працевлаштування…

І як же приємно усвідомлювати, що Державний університет телекомунікацій може пишатися й забезпечити свого студента всіма можливими зручностями й найсприятливішими умовами для незабутнього студентського життя, отримання повноцінних сучасних знань та їх практичного застосування, так необхідних на ринку праці, гарантованим працевлаштуванням з достойним заробітком.

Адже сучасні університетські навчально-методичні лабораторії університету, освітні програми, навчальні плани, рівень науково-педагогічних працівників покликані формувати висококласного фахівці для сучасного ринку праці.

Так, наприклад на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності створено сучасну навчально-лабораторну базу (лабораторія «Віртуальний офіс», ауд. 518). Лабораторія працює на основі обладнання останнього покоління компаній – партнерів кафедри та сучасних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення: Центра комп’ютерних технологій «ІнфоПлюс» (система електронного документообігу «АСКОД») та Компанії «НетКом Технолоджи» (система електронного документообігу «Діло»).

У лабораторії «Віртуальний офіс» студенти здобувають практичні вміння та навики з електронного урядування та електронного документообігу з видачею сертифікатів Центру комп’ютерних технологій «ІнфоПлюс» та Компанії «НетКом Текнолоджи».

Тож, обравши нашу спеціальність та Державний університет телекомунікацій, ви гарантовано забезпечите своє майбутнє та матимете незабутні студентські роки!!!