Промисловий холод 2019

11:29, 07-03-2019

Пропонуємо Вам відвідати тематичний захід в рамках дисципліни Інженерна інфраструктура ЦОД, оскільки питання кондиціонування, вентиляції, енергозбереження досить актуальне та важливе під час проектування такої інженерної системи.

Виставка «Промисловий холод» - ключова подія холодильної галузі України. Тут щорічно збираються всі активні виробники, постачальники і споживачі промислового холодильного обладнання для проведення переговорів, укладання вигідних контрактів і професійного спілкування.

Виставка представляє новітні вітчизняні та зарубіжні технологічні рішення і обладнання для промислового та комерційного холоду: промислове холодильне обладнання, транспортний холод, кондиціонування повітря і вентиляцію, теплоізоляцію, контрольно-вимірювальні прилади і автоматику, обладнання та аксесуари для монтажу, ремонту, експлуатації.

Динаміка розвитку «Промислового холоду» у 2018 році явно сигналізує про позитивні ринкові тенденції. Площа виставки зросла на 65%, в середньому на 20% збільшилася площа стендів, 25% компаній вперше вийшли на виставку, 11% — після тривалої перерви. Учасники представили масштабні концептуальні експозиції.

Для отримання детальної інформації та безкоштовного запрошення, звертайтесь на кафедру до Іваніченка Є.В.