Про результати міжнародної співпраці кафедри іноземних мов і залучення носіїв англійської мови до навчання. Частина 1

18:28, 02-04-2019

Важливим шляхом підвищення якості навчання іноземних мов в університеті в рамках посиленого вивчення англійської мови протягом всіх років навчання є цілеспрямована міжвузівська/міжнародна співпраця кафедри ІМ.

Вперше в ДУТ, у січні-березні 2019 року кафедрою ІМ було організовано і проведено декілька відповідних дуже важливих і цікавих заходів.

Частина 1

Проведення лекцій з аспірантами

20.03.2019 з аспірантами 1 курсу було проведено  лекцію за темою: “Academic Writing”.

Лектор – консультант з питань вищої освіти Центру Пірсон – Дінтернал (Україна) громадянин В.Британії Іен Едвард Фірт (Ian Edward Firth/UK).

Аспіранти мали можливість ознайомитись з особливостями підготовки наукових публікацій англійською мовою.

До них відносяться:

• актуальність і цілеспрямованість роботи;
  • чітка і логічна структура і вірне використання фактологічної інформації, статистичних даних, цитат та ін.;
  • дотримання норм наукового стилю (в т.ч. понятійного апарату, граматичних засобів) тощо.

Також низку питань було відпрацьовано практично, під час групової роботи.

Вищезазначений матеріал є дуже цінним і суттєво доповнює матеріал основного підручника з англійської мови для аспірантів – “Англійська для науковців/The Language of Science” і підвищує рівень професіоналізму аспірантів (автор, професор О.М. Ільченко/2019 (НАНУ, Центра наукових досліджень та викладання іноземних мов).

В подальшому вирішено запросити лектора на презентацію з питань використання фактологічної інформації.