Тренінг МСЕ-МОСС «Супутниковий зв’язок»

11:43, 09-04-2019

З метою подальшого впровадження сучасних тенденцій супутникових телекомунікацій в навчальний процес представники кафедри Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій прийняли участь у навчальному тренінгу ITU-ITSO з «Супутникових телекомунікацій», що пройшов з 1 по 5 квітня 2019 року у місті Мінськ, столиці Республіки Білорусь.

Під час тренінгу учасники відвідали Наземний комплекс управління національним телекомунікаційним супутником де ознайомилися зі складом та особливостями роботи комплексу.

Кожен день був насичений навчанням та знайомством з досягненнями у супутникових технологіях. Відвідавши Білоруський державний університет представники кафедри познайомилися з Центром аерокосмічної освіти і кафедрою фізики та аерокосмічних технологій факультету радіофізики і комп’ютерних технологій. Білоруський державний університет запустив свій перший студентський наносупутник у жовтні минулого року та здійснює успішне його управління.

Знання, отримані на тренінгу, та навчальні матеріали дозволять оновити зміст навчання, а саме дисципліни: Системи супутникового зв’язку та навігації, Іноземна мова професійного спрямування, Супутникові інформаційні технології.

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи