Відкрите заняття для студентів кафедри менеджменту із практиком-виробником як одна із важливих складових інноваційного змісту освіти

11:56, 10-04-2019

Відповідно до інноваційної моделі навчання 8 квітня 2019 року кафедрою Менеджменту була проведена зустріч із заступником директора з економіки і фінансів Державного підприємства завод «Арсенал», кандидатом економічних наук Ліщинським Михайлом Петровичем. На зустрічі були присутні студенти групи МНД-31 та МНД-21.

Практик-виробник поділився своїм великим досвідом роботи, розповів який шлях він пройшов, щоб очолити дану посаду, звернув увагу студентів на необхідності постійно самовдосконалюватися, з впевненістю орієнтуватися в інноваційному просторі та отримувати нові для себе знання, а також зауважив на компетенціях якими повинен володіти молодий спеціаліст. Гість наголосив студентам про те, що на сьогоднішній день високопрестижну та високооплачувану роботу мають ті спеціалісти, у яких є диплом з повною вищою освітою.

Під час розмови зі студентами Михайло Петрович дізнався про те, що спеціалістами кафедри менеджменту Державного університету телекомунікацій для студентів щорічно проводяться курси «1С: Підприємництво», «Парус» та «М.E.Doc», по закінченню яких вони отримують сертифікати. Гість зауважив, що впровадження в навчальний процес для студентів даних курсів є безперечно корисним та важливим, оскільки на сьогоднішній день фінансово-економічна діяльність, як державних, так і приватних суб’єктів господарювання  ведеться лише за рахунок вищезазначених програм.

Зустріч із практиком-виробником була надзвичайно цікавою, студенти вели себе активно, задавали безліч питань на які отримали науково обґрунтовані та професійні відповіді.

Висловлюємо свою подяку Ліщинському Михайлу Петровичу та чекаємо на нові зустрічі!

Фотографії