Про результати міжнародної співпраці кафедри іноземних мов і залучення носіїв англійської мови до навчання. Частина 5

10:11, 16-04-2019

Важливим шляхом підвищення якості навчання іноземних мов в університеті в рамках посиленого вивчення англійської мови протягом всіх років навчання є цілеспрямована міжвузівська/міжнародна співпраця кафедри ІМ.

Вперше в ДУТ, у січні-березні 2019 року кафедрою ІМ було організовано і проведено декілька відповідних дуже важливих і цікавих заходів.

ЧАСТИНА 5

Участь іноземних фахівців у підвищенні кваліфікації НПП кафедри ІМ

Виконання важливих і складних  завдань програми поглибленого навчання англійської мови обумовлює важливість цілеспрямованого і постійного підвищення рівня педагогічної майстерності викладачів ІМ.

Вкрай значущим є відповідна робота з іноземцями – носіями англійської мови.

Саме тому в рамках навчально-методичних зборів кафедри ІМ в січні 2019 року було проведено міжнародний н-пр. семінар:

• Тема – “NEW GENERATION EDUCATION: INFORMED TEACHING, ENHANCED LEARNING”
  • Залучення для презентації консультанта з питань вищої освіти Центру Пірсон – Дінтернал (Україна) громадянин В.Британії Кріса Кірбі (Kris Kirby/UK).

Зазначений захід викликав значний інтерес НПП кафедри ІМ і надихнув нас на подальшу працю напередодні початку 2 семестру 2018-2019 н.р. Також було організовано подальшу взаємодію з носіями англійської мови.

В цілому слід підкреслити, що активізація міжнародної співпраці кафедри ІМ є дуже важливою і суттєво впливає на подальше покращення як змісту, так і якості навчання наших студентів.