Студенти Навчально-наукового інституту захисту інформації отримали Академічні сертифікати ІВМ

09:09, 19-04-2019

Реалізація інноваційної моделі освіти в нашому Університеті передбачає опанування та втілення в навчальний процес найкращих та найсучасніших інформаційних технологій. У підготовці фахівців за спеціальністю 125 Кібербезпека такими рішеннями в галузі забезпечення кібербезпеки корпоративних інформаційних систем є продукти IBM Security.

Під час осіннього семестру студентами третього курсу спеціальності 125 Кібербезпека вивчалися технології моніторингу стану кібербезпеки корпоративних інформаційних систем на основі програмного комплексу IBM QRadar SIEM.

Необхідно відмітити, що SIEM-системи є технологічною основою сучасного Центру забезпечення кібербезпеки корпоративної інформаційної системи (Security Operations Center, SOC). Ефективне застосування SIEM-системи неможливе без поєднання аналітичної діяльності фахівців щодо стану кібербезпеки корпоративних інформаційних систем та діяльності з адміністрування даної системи.

Протягом осіннього семестру наші студенти опановували технології моніторингу стану кібербезпеки корпоративних інформаційних систем та досягли певних успіхів. Це сталося завдяки участі викладачів та студентів у програмі IBM Academic Initiative. Саме такі програми створюють необхідні умови щодо підвищення якості навчального процесу, професійного та кар’єрного росту майбутніх фахівців.

17 квітня 2019 року, вже за традицією, до нас у гості завітали наші друзі директор ТОВ “ IБM Україна” Валерій Шляхов та провідні менеджери компанії Андрій Кузьменко та Віталій Воропай. Вони висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю між Університетом та компанією ІВМ, а також відмітили найкращих студентів академічними сертифікатами.

Щиро вітаємо Нечипуренко Ксенію, Гончаренко Наталію, Рожко Владислава, Свертоку Владислава, Драгунцова Романа, Ліщук Інну, Смирнова Дениса, Власюка Кирила, Лібегу Лілію, Олійника Євгенія, Смолева Євгена, Бахмацького Олексія, Красноштана Івана, Нощенка Станіслава, Островського Дениса, Кушніра Дмитра та Семенову Інну.

Дякуємо компанії ІВМ за надані можливості у підготовці майбутніх фахівців з кібербезпеки.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.