18:53, 21-04-2019

Кафедра Комп’ютерної інженерії повідомляє, Академія Cisco в Державному університеті телекомунікацій отримала нагороду за кількість студентів залучених до навчання в навчальному процесі.

В Державному університеті телекомунікацій викладачі кафедри Комп’ютерної інженерії в рамках дисципліни «Апаратні та програмні засоби комп'ютерної інженерії» викладають курси компанії Cisco для студентів першого курсу різних спеціальностей на базі сучасної навчальної лабораторії останнього покоління компанії-партнера Cisco та з використанням сучасних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення.

Студенти мають можливість після закінчення курсів отримати міжнародний сертифікат компанії Cisco, успішно розвиватись, самовдосконалюватись і працевлаштуватись на високооплачувану посаду.

Тільки в Державному університеті телекомунікацій ректором університету розроблена концептуально нова освітня модель «12 кроків до якісної освіти», яка забезпечує підготовку конкурентоспроможних фахівців, які повною мірою відповідатимуть потребам сучасного ринку праці.

Фотографії