Дисципліни кафедри фізики – це Фізика і Фізика оптичного зв’язку.

10:03, 25-04-2019

Дисципліни  викладаються студентам 1-го курсу спеціальностей факультету  Інформаційних технологій, факультету Телекомунікацій  ННІТІ, а також студентам спеціальностей  Навчально-наукового інституту захисту інформації.

Лекції є однією з форм занять - теоретична складова дисциплін. Лекції подаються у вигляді презентацій у спеціалізованих лекційних аудиторіях, оснащених всіма необхідними технічними засобами, що відповідає сучасним вимогам інноваційного підходу викладання дисциплін. Презентації лекцій надаються студентам до проведення лекційного заняття, а також розміщені на сторінках дистанційної системи навчання E-MOODLE.

Лекцію читає Андреєва Н.О студентам факультету  Телекомунікацій ННІТІ.

Програми дисциплін складені таким чином, щоб максимально забезпечити викладання фахових дисциплін університету. Деякі питання теоретичного матеріалу обов’язково передбачено на самостійне опрацювання студентами.

Викладачі кафедри постійно працюють над підвищенням свого  професійного рівня, як на курсах підвищення кваліфікації, так і проводячи і  відвідуючи відкриті заняття колег. На кафедрі систематично проводяться методичні і науково-методичні семінари, на яких викладачі обмінюються своїми думками щодо змісту лекции, а також методики проведення всіх видів занять.

Спеціалізація: Штучний інтелект