Семінар-практикум для студентів першого курсу

12:36, 26-04-2019

16 квітня 2019 року для студентів першого курсу спеціальностей 051 «Економіка» та 054 «Соціологія» був проведений семінар-практикум «Міфодизайн інформаційного простору». Семінар проводила доцент кафедри глобалістики, євроінтеграції та управління національною безпекою НАДУ при Президентові України Марутян Рена Рубенівна.

У ході семінару студенти дізналися про міфодизайн як  комплексну психотехнологію управління медіа-реальністю, яка формується за допомогою різних комунікативних засобів і каналів щодо впровадження в масову свідомість зразків-еталонів соціальної конвенції. На прикладах були представлені інструменти формування міфодизайну, а також розкрито його сутність у контексті вирішення актуальних соціальних завдань.

Студенти здобули навички структурування інформаційного простору засобами міфодизайну.