Нове обладнання лабораторії кафедри ІСТ

10:35, 22-05-2019

На кафедрі Інформаційних систем та технологій було закуплено нове обладнання «Портативний сканер 3D XYZprinting» для проведення практичних та лабораторних занять з дисципліни Робототехніка, метою вивчення якої є набуття студентами навичок проектування, конструювання та програмування роботизованої техніки, що є актуальним питанням в сфері IT.

Портативний сканер 3D XYZprinting — це сумісний з ноутбуками або настільними комп'ютерами портативний пристрій  високої роздільної здатності для сканування об'єктів і отримання 3D-файлів, які в подальшому можна роздрукувати на 3D принтері.

За допомогою підсвічування і вбудованих камер 3D-сканер вимірює відстань до об’єкта з різних ракурсів. Потім зіставляються картинки, що передаються камерами. Після ретельного аналізу всіх отриманих даних, на екрані відображається готова цифрова тривимірна модель.  Для подальшої обробки використовується програмне забезпечення XYZscan Handy, яке дозволяє обрізати непотрібні області сканованих зображень, редагувати кольори і проводити вимірювання моделей.

Тільки на спеціальності 126 – Інформаційні системи та технології ви зможете отримати навики роботи з 3D-технікою!