Навчання науково-педагогічних працівників кафедри Телекомунікаційних систем та мереж на курсах підвищення кваліфікації в компанії «Lifecell»

13:25, 24-05-2019

В Державному університеті телекомунікацій згідно інноваційного змісту навчання постійно проводиться підвищення кваліфікації  науково-педагогічних працівників.

В компанії «Lifecell»пройшов стаціонарний етап курсів підвищення кваліфікації, в якому прийняла участь каф. ТСМ Домрачева Катерина Олексіївна, Гринкевич  Ганна Олександрівна.

Основним завданням підвищення кваліфікації педагогічних працівників є вдосконалення освіти та професійної підготовки особи шляхом поглиблення, розширення, оновлення її професійних знань, умінь і навичок на основі здобутого раніше освітньо-кваліфікаційного рівня та практичного досвіду.