Про участь у конференції іноземних слухачів Підготовчого відділення

20:04, 26-05-2019

У Державному університеті телекомунікацій іноземні слухачі Підготовчого відділення активно вивчають українську мову, показуючи високі результати не тільки на практичних заняттях, а й, беручи участь у публічних виступах на конференціях.

Згідно з програмою конференції “Україна очима іноземців” у Київському національному університеті імені Т.Г.Шевченка, іноземні слухачі, під керівництвом наукових консультантів, підготували доповіді різної тематики: національні традиції України, видатні особистості України, найкращий навчальний заклад України.

Аяйі Френсіс Одіжі (Нігерія) мріє стати інженером з інформаційної безпеки, на конференції він виступив з темою “Інноваційний зміст навчання в Державному університеті телекомунікацій”,

Досвід педагогічної праці доводить, що впровадження у навчальний процес нетрадиційних підходів до навчання української мови іноземними слухачами підготовчого відділення пов’язане з перенесенням акценту викладання на цілеспрямоване навчання, тобто на визначення структури і змісту навчально-пізнавальної діяльності іноземних слухачів. Планувати заняття з української мови необхідно так, щоб іноземний слухач мав можливість самостійного пошуку в набутті нових знань, у розв’язанні питань проблемного характеру. Інноваційні методи створюють умови для моделювання навчальних ситуацій, що формують у іноземних слухачів уміння та навички класифікувати та узагальнювати матеріал, робити висновки.

Нетрадиційні форми практичних занять з української мови здійснюються за обов’язкової участі всіх студентів групи, а також реалізуються з неодмінним використанням слухової і зорової наочності.

Одним з основних мотивів використання нетрадиційних форм є підвищення творчо-пошукової активності іноземних слухачів. Інноваційні методи вивчення української мови іноземними слухачами підготовчого відділення спрямовані на розвиток і самовдосконалення особистості, на розкриття її резервних можливостей і творчого потенціалу, створюють передумови для ефективного поліпшення навчального процесу.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси