Запрошуємо до навчання на 2-й та 3-й курс по спеціальності 125- кібербезпека

11:16, 07-06-2019

Інновації у навчанні – запорука успіху

Кафедра Інформаційної та кібернетичної безпеки запрошує на навчання на 2-й курс або 3-й курс осіб, які отримали диплом молодшого спеціаліста продовжити своє навчання за спеціалізацією Інформаційна та кібернетична безпека. Навчання в Державному університеті  телекомунікацій на нашій кафедрі надає ряд переваг серед інших університетів м. Києва. Особливість такого навчання є впровадження в навчальний процес інноваційної моделі навчання, а саме:

• Теоретична підготовка здійснюється на основі сучасного розвитку науки і технологій  та компетенцій компаній - партнерів кафедри.

Практична підготовка здійснюється основі  створеної  сучасної, унікальної навчально-матеріальної бази, якої не має в інших навчальних закладах, основу якої складають:

• Лабораторія «Кіберполігон» - що обладнана системою управління подіями та інцидентами кібербезпеки IBM Security QRadar SIEM, сканером уразливостей додатків IBM Security AppScan, системою запобігання вторгнень IBM Security Network Intrusion Prevention System, що дозволяє моделювати та протидіяти хакерським атакам.
  • Лабораторія «Інформаційної та кібербезпеки» - що обладнана програмно-технічним комплексом «Центр сертифікації ключів»,  засобами криптографічного захисту, програмним забезпеченням CrypTool, що дозволяє студентам оволодіти методами сучасної криптографії.
  • поглибленно вивчається технічна англійська мова.

СЕРТИФІКАТИ ВІД КОМПАНІЙ-ПАРТНЕРІВ ПЕРЕПУСТКА НА МАЙБУТНЄ РОБОЧЕ МІСЦЕ

В рамках навчальних програм запроваджено проведення практичних курсів за програмами IBM Academic Initiative та СISCO академії, в ході яких вивчаються організація і розробка політики безпеки мережі, моніторинг її вразливостей, боротьба з загрозами кібербезпеки.

За результатами курсів студенти отримують міжнародні сертифікати від компаній IBM - IBM Certified Administrator - Security Qradar  та СISCO - Cisco Networking Academy Cybersecurity Essentials, що надає їм додаткові переваги при працевлаштуванні.

Інформація вступних випробувань для прийому на навчання на другий  курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста будь якої спеціальності, для здобуття ступеня бакалавра.

Спеціальність освітнього рівня

Фахове випробування

Курс

Термін навчання / роки

Кількість осіб

Назва

За кошти фізичних або юридичних осіб

125

Кібербезпека

Іспит зі спеціальності

40

Інформація вступних випробувань для прийому на навчання на третій  курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста за спорідненою спеціальністю, для здобуття ступеня бакалавра.

Спеціальність освітнього рівня

Фахове випробування

Курс

Термін навчання / роки

Кількість осіб

Назва

За кошти фізичних або юридичних осіб

125

Кібербезпека

Іспит зі спеціальності

43

Порядок проведення вступної компанії

Етапи вступної компанії

Термін

1

Початок прийому від вступників заяв та документів у паперовій формі 1

10 липня 2019 року

2

Закінчення прийому заяв та документів

о 1800 годині 22 липня 2019 року

3

Строки проведення Державним університетом телекомунікацій вступних випробувань

23 липня – 30 липня 2019 року

4

Оприлюднення рейтингового списку рекомендованих до зарахування

о 1200 годині 01 серпня 2019 року

5

Зарахування вступників

до 1800 години 10 серпня 2019 року

Проведення вступних випробувань зі спеціальності: програма фахового вступного випробування. За посиланням абітурієнти зможуть детальніше ознайомитись із загальними правилами прийому.

Кожну п'ятницю, о 16:00 ми проводимо день відкритих дверей, де ви можете отримати повну інформацію про навчання за спеціальністю, поспілкуватись з деканом факультету та завідувачем кафедри.

СПЕЦІАЛНІСТЬ КІБЕРБЕЗПЕКА - ЦЕ ЕЛІТА У ГАЛУЗІ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ!