Результати інноваційного змісту навчання групи УБД-41 на кафедрі УІКБ

17:37, 14-06-2019

Кафедра "Управління інформаційною та кібернетичною безпекою" (УІКБ) Навчально-наукового інституту захисту інформації Державного університету телекомунікацій вчить студентів тому, що потрібно і так, як потрібно, - теоретично і практично.

Завдяки нової освітньої моделі «12 кроків до якісної освіти», реалізованою в навчальному процесі університету і орієнтованою на забезпечення підготовки фахівців по спеціальності "125 Кібербезпека", спеціалізації "Управління інформаційною та кібернетичною безпекою", були отримані результати навчання –захисту бакалаврських робот  студентами групи УБД-41. З 20 студентів оцінені на відмінно – 7, на добре – 5, на задовільно - 8.

Голова Державної екзамеційної комісії Семенченко Андрій Іванович підвів підсумки захисту. При цьому зазначив підвищення наукового рівня виконаних студентами дипломних робіт, в порівнянні з минулим навчальним роком. Кращими, як професіонали- дослідники з виконання завдань в своїх роботах, були названі студенти Брикова Анастасія Володимірівна і Позняк Дмитро Ігорович!

Результати досліджень з практичними прикладами і знання студентів, які були продемонстровані на захисті, сприяють забезпеченню конкурентних переваг з питань працевлаштування  студентів по спеціальності, і в одночас відповідає потребам компаній-партнерів!

*****

Науково-педагогічні працівники кафедри «Управління інформаційною та кібернетичною безпекою» вітають студентів з захистом дипломних робіт та бажає найкращих результатів у професійній діяльності по вирішенню важливих та  складних питань, пов’язаних з управлінням інформаційною та кібернетичною безпекою!