Не відступай! Стань кращою копією самого себе! Продовжуй вчитися!

10:07, 16-06-2019

Якщо ви

• володар диплома молодшого спеціаліста;
  • відчуваєте бажання знайти себе в професійному плані і зробити кар'єру економіста, перебуваючи на передньому краї цифрової економіки;
  • прагнете розібратися в тонкощах і премудростях сфери телекомунікацій та інформаційних технологій...

Тоді Ви можете вступити в Державний університет телекомунікацій на 3-й курс денної форми навчання (і 4-ий курс заочної форми навчання) при наявності диплома за фахом «Економіка» і на 2-ий курс денної форми навчання (або 3-ий курс заочної форми навчання) при наявності диплома за іншими спеціальностями.

Особливістю підготовки фахівців-економістів в нашому університеті є інноваційність навчання, яка проявляється в постійному оновленні та вдосконаленні навчального процесу відповідно до вимог ринку праці. Наше головне завдання - забезпечити нашим випускникам рівень підготовки, який дозволить їм максимально реалізувати себе в професійній діяльності, забезпечуючи якісне виконання поставлених роботодавцем завдань!

Щоб стати студентами ДУТ спеціальності «Економіка» Вам необхідно здати профільний іспит за фахом «Економіка» і представити приймальній комісії сертифікат ЗНО з української мови. Навчання на контрактній основі передбачає оплату в розмірі 16100 грн на рік при навчанні за денною формою та 8550 грн на рік при навчанні на заочній формі навчання.

Проведіть Ваші студентські роки разом з нами!

Станьте професіоналами в сфері економіки телекомунікацій та інформаційних технологій!

Дозвольте собі стати рушійною силою цифрового прориву економіки нашої країни!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "051 Економіка" кафедри Економіки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.