До уваги вступників – 2019

18:35, 20-06-2019

Шановні абітурієнти – 2019!

У 2019-му році вступна кампанія буде компактнішою, ніж торік. Реєстрація електронних кабінетів та завантаження до них документів розпочнеться з 1 липня. А прийом заяв та документів від вступників приймальні комісії провадитимуть з 10 по 22 липня. Закликаємо вас зробити свій вибір стосовно майбутнього фаху виважено і раціонально.

Звертаємо вашу увагу на перспективність спеціальності, яка вже багато років користується інтересом вступників і стійким зростаючим  попитом з боку роботодавців, які працевлаштовують наших студентів ще на стадії навчання.

Мова йде про спеціальність 172 Телекомунікації та радіотехніка спеціалізації – «Волоконно-оптичні системи передачі», що надається на кафедрі Телекомунікаційних технологій.

Крім вже названих переваг нашої спеціальності раді повідомити, що:

• у цьому навчальному році ми маємо 124 бюджетних місць;
  • на нашу спеціальність можна поступити на І, ІІ і ІІІ курси навчання;
  • на кафедрі працюють високоосвічені практики та теоретики телекомунікацій, схемотехніки та радіоінженери;
  • після отримання диплому бакалавра вступ до магістратури не потребує здачі ЗНО з англійської мови;
  • до магістратури можна вступити з дипломом бакалавра з будь-якої спеціальності, з огляду на високу потребу у фахівців нашої спеціалізації;
  • наш університет входить у 20 найкращих учбових закладів з інформаційних технологій України.

Вступ до Державного університету телекомунікацій на спеціальність 172 Телекомунікації та радіотехніка спеціалізації – «Волоконно-оптичні системи передачі» – надійний вклад у своє майбутнє!