«В ДУТ ЗАВЖДИ ЙДУТЬ» або «СОЦІОЛОГІЯ FOREVER»

20:17, 16-07-2019

Вимоги до соціолога сьогоднішнього і завтрашнього дня постійно зростають. Разом з тим зростають можливості, престиж і незамінність соціолога на ринку сучасних професій.

Справжній соціолог повинен бути знайомий з психологією, менеджментом, соціальною філософією, медіа-сферою та цифровими технологіями. Він повинен володіти мистецтвом комунікації і знати популярні програмні продукти, вміти візуалізувати і переконливо представляти результати дослідження.

Саме соціологи є тими фахівцями, які ведуть листування з майбутнім. Адже, соціолог - це в першу чергу віртуоз прогнозів. Там, де інший фахівець бачить ситуацію на рік-два вперед, висококласний соціолог заглядає вперед на п'ять-десять років і рідко помиляється.

У будь-якій компанії чи організації професійна інтуїція соціолога має особливу цінність і, звичайно ж, високу оплату.

У Державному університеті телекомунікацій бакалаврська програма з Соціології має максимальну практичну спрямованість. Вже з першого курсу студенти проходять стажування за фахом в престижних компаніях і аналітичних центрах.

Запрошуємо Вас навчитися всім граням сучасної соціології та отримати безцінну практику в області соціальних і психологічних технологій.

Цікавтеся людьми і будьте цікаві!

До зустрічі в Державному університеті телекомунікацій.