Викладачі кафедри фізики пройшли курси підвищення кваліфікації

16:37, 27-09-2019

Викладачі кафедри фізики постійно працюють над підвищенням своєї педвагогічної майстерності. Так, згідно графіку 20-го вересня доцент кафедри Гориня Людмила Михайлівна завершила своє навчання на курсах підвищення кваліфікації. Курси проходили на базі Академії педагогічних наук в Університеті менеджменту освіти. Навчання на  курсах відбуваються  у три етапи денної та дистанціїної форми навчання. Завершуються навчання захистом випускних робіт за різними тематиками. Назва випускної роботи Горині Л.М. «Інноваційний зміст навчання у викладанні дисципліни фізика у Державному університеті телекомунікацій».

Під час навчання на курсах викладачі ДУТ прийняли участь у семінарському занятті у ДНУ «Інституті модернізації освіти».

Колектив кафедри фізики вітає Гориню Л.М. з успішним закінченням курсів підвищення кваліікації і отриманням відповідного свідоцтва!

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси