Університет - це наша сім’я. Тут панують дружба, любов та довіра.

13:57, 13-09-2019

Період студентства не випадково називають найкращим у житті. Він не обмежується парами, однокурсниками і гуртожитком. Це щось набагато більше. Цілий світ, який допомагає виплекати Особистість. Завдяки рокам, проведеними в Університеті, кожен має нагоду стати тим, ким він завжди мріяв, займатися тим, до чого найбільше лежить душа, студентські роки залишаються в нашій пам'яті назавжди. Безумовно, це найпрекрасніший період у житті, коли ти ще не працюєш, але вже і не навчаєшся у школі. От і розпочався новий навчальний рік для  магістрів-менеджерів, на який вони чекали з нетерпінням, адже навчаються із великим задоволенням та неймовірною радістю. Також, вже за доброю традицією, була проведена цікава кураторська година, куратором груп МНДМ-61 та УІДМ-61 Шмалій Людмилою Володимирівною, яка була присвячена темі: «Як адаптуватися в університеті та навчатися ефективно: корисні поради студентам від магістрів-менеджерів».

Першокурсникам від старшокурсників: досвідчені магістри  дають поради своїм молодим колегам.

Кошова Євгенія (староста групи МНДМ-61 ) «Починайте вчитися уже з перших днів»

Навчання в університеті – це найкращий період у житті, тож насолоджуйтеся цим часом. А щоб неприємні несподіванки не траплялися на вашому шляху, з перших днів ставтеся до навчання, як до відповідальної роботи. Раджу не засмучуватися з приводу якихось негараздів, найважчі іспити не сприймати як власну трагедію, не хвилюватися. Не варто відкладати вивчення матеріалу аж до початку сесії. Вирішуйте свої проблеми вже й негайно, тому з часом ви будете їх долати набагато легше. Не переживайте, не думайте, що вам найважче (ми теж це проходили), не бійтеся і починайте вчитися уже з перших днів. Повірте, усі ваші «труднощі» першого року навчання з часом сприйматимете з гумором.

Зеленкова Олександра (староста групи УІДМ-61) «Друзі – найкраще, що трапилось зі мною в університеті»

Не секрет, що важливо ходити на пари, часто відповідати на практичних заняттях – на іспитах це суттєво вам допоможе. Окрім цього важливо бути активними, брати участь у різних заходах – так навчатись в університеті стане цікавіше. Вчіться з насолодою, а не тому що вам потрібен диплом! Звісно, я зустріла тут друзів, і це – найкраще, що трапилось зі мною в університеті. Тішуся, що, маючи повно справ усе встигаю. Мої одногрупники поєднують навчання з роботою і вчаться добре. Не хвилюйтесь: навчання не забере у вас весь вільний час.

Нікітюк Дмитро (зам. старости) «Не треба боятися… жити цікаво»

Насправді студентські роки – прекрасний незабутній час у житті кожної людини, коли ти вже ніби дорослий, але ще й абсолютно вільний. Університетське життя відкриває гору можливостей: багато чого дізнатися, завести хороші знайомства, спробувати себе в чомусь новому. Насправді не треба боятися, а долучатися до різних проектів, таборів та групових заходів, щоб знайти своє покликання. А щодо навчання скажу, що не так усе складно. Тому живіть цікаво та зацікавлюйте себе!

Шеремет Майя  «Здобувайте ті знання, якими не володіють інші»

Найперше, не потрібно обмежуватися лише університетською освітою. Окрім того, що отримаєте на парах, шукайте більше можливостей навчатися. А також, не бійтеся помилятися. Бо це велика школа.  Звичайно, ніхто не любить робити помилки і треба намагатися, щоб їх було менше, але нічого катастрофічного не станеться – ви здобудете величезний досвід. І, що ще особливо важливо, якщо прагнете досягти успіху, маєте володіти тими знаннями, яких не мають інші. Тому треба докладати вдвічі чи навіть утричі більше зусиль, фактично боротися за нові знання.

Дю Артем «Дізнайся усі плюси студентського квитка»

Твій студквиток – це воістину магічний документ. Це знижки на міжміський та міський транспорт, «Дні студента» у кафе, кінотеатрах та розважальних центрах тощо. Насолоджуйся студентством. Подорожуй, гуляй, знайомся із новими людьми, розважайся і вчись – і цей час, поки ти носиш звання студента, стане золотою добою твого життя.

Сологуб Олександр «Студентство – це щасливий час. Звісно, зі своїми складнощами»

Аналізуйте свій щоденний розпорядок. Так ви зрозумієте, на які справи у вас йде багато часу, а що ви зробити не встигаєте. Варто скласти шаблон режиму та дотримуватися його. Твої очі будуть то спалахувати зацікавленим вогнем, то перелякано бігати по аудиторії під час складного екзамену. Хоч раз, але все ж таки спробуєш підготуватися до іспиту за одну ніч. Будеш тримати в руках білет, на питання якого, здавалось з першого погляду, ти не знаєш відповідей. Відчуєш солодкий смак перемоги, коли доведеш справу до кінця, не маючи за спиною «хвостів».

Студенти груп МНДМ-61 та УІДМ-61 вітають усіх з початком нового  навчального року та бажають  успіхів і  натхнення!

Усміхайтеся й наповніть серце радістю! Студентство – неповторна й захоплююча пора!