Взаємовигідне партнерство - запорука активного і плідного співробітництва

16:42, 24-09-2019

Кафедра мобільних та відеоінформаційних технологій вже другий рік поспіль успішно співпрацює з компанією Віатек, головним постачальником систем безпеки та відео нагляду від провідних зарубіжних виробників. Компанія Віатек надає кафедрі МВТ сучасне відео обладнання, ділиться цікавою інформацією та новітніми технологіями у сфері безпеки та відео нагляду. Натомість кафедра МВТ готує для компанії висококваліфікованих спеціалістів.

На цьому тижні представник компанії Віатек Калінін Денис вручив кращим студентам групи ТСД-33 в якості подарунка 3 коштовних запрошення для відвідання форуму «Kyiv Smart City Forum 19». Власниками запрошень стали студенти Горохов Олександр, Ніколаєв Евгеній та  Ройко Вадим. Студенти активно працювали в наукових гуртках та всебічно цікавились сучасними технологіями в сфері відео нагляду, приймали активну участь у науковій та навчальній роботі, за що і отримали ці коштовні запрошення.

Форум відбудеться 1 жовтня 2019 року в м. Киеві, в КВЦ «Парковий». Цей форум є головною подією Східної Європи у сфері smart city технологій. На ньому прийме участь понад 3500 учасників. Серед учасників форуму – досвідчені фахівці та експерти у сфері розбудови міста та впровадження сучасних smart технологій в міську інфраструктуру. Наші студенти матимуть змогу послухати понад 50 найкращих українських та міжнародних експертів стосовно креативної економіки та освіти, стартапів та блокчейн-технологіїй, бізнесу в галузі креативної економіки, досвіду впровадження smart city в Україні та світі.

Сподіваємось, що для наших студенів ці запрошення будуть гарним заохоченням до їх сумлінного навчання, саморозвитку  та подальшої співпраці з компанією Віатек.

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "172 - Електронні комунікації та радіотехніка" кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.