Підвищення ефективності проведення лабораторних занять з фізики для студентів спеціальності «Комп’ютерна інженерія»

17:37, 25-10-2019

Спеціальність «Комп’ютерної інженерія» готує комп’ютерних інженерів, які будуть здатні забезпечити розв’язання складних задач та практичних проблем проектування, побудову та налаштування комп’ютерних систем, використання і впровадження технологій комп’ютерної інженерії. Таку підготовку повинні забезпечувати і  лабораторні заняття з фізики уже з першого курсу, де є значні розрахунки вимірюваних величин та їх похибок. Для підвищення ефективності оформлення протоколів лабораторних робіт та своєчасного їх захисту на заняттях пропонується активне використання смартфонів, а саме його додатку Photomath.

На фото доц. Гориня Л.М. проводить лабораторне заняття в групі ТСД 11 з використанням додатку Photomath.

Спеціальність «Комп’ютерна інженерія», яку здобувають студенти в Державному університеті телекомунікацій на кафедрі «Комп’ютерної інженерії»    є однією з найсучасніших і затребуваних на ринку праці, тому

МАЙБУТНІ ВИПУСКНИКИ СЕРЕДНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І ВСІ БАЖАЮЧІ ЗАПРОШУЮТЬСЯ ДО ВСТУПУ ДО НАШОГО УНІВЕРСИТЕТУ!