Робота наукового гуртка на кафедрі Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

16:49, 14-11-2019

13 листопада  2019 р. відбулося зібрання студентського наукового гуртка «Супутникові телекомунікації»,  на якому були присутні студенти 1-го курсу.  В рамках діяльності гуртка та пріоритетів,  поставлених інноваційним змістом навчання студенти мали нагоду подивитись на реальні приклади того, з чим і як сьогодні працює та що повинен вміти інженер супутникового зв’язку.

Студентський гурток пропонує:

• дослідити структуру супутникового обладнання
  • навчитися працювати з обжимачем кабелю, супутноковими терміналами та антенами;
  • налаштовувати супутникове телебачення та інтернет;
  • та багато інших навиків.

Запрошуємо усіх бажаючих студентів!