Впровадження інтерактивних технологій навчання у навчальний процес першокурсників

17:23, 15-11-2019

13 листопада 2019 року, відбувся студентський круглий стіл на тему: «Сутність і форми заробітної плати», ініціатором організації якого виступив колектив кафедри Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Державного університету телекомунікацій.

Дійовими особами круглого столу виступали виключно студенти – першокурсники. Всі присутні наголосили на актуальності тематики круглого столу, який надає чудову можливість обговорити концептуальні підходи до встановлення заробітної плати в Україні, розглянути чинники, що впливають на її зростання та визначити фактори впливу на вибір першого місця роботи потенційних працівників – випускників ВНЗ і, водночас, долучитися до дискусійного обговорення представлених доповідей.

Модератором круглого столу виступила куратор навчальної групи першого курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (ПТБД-11) – к.е.н., доцент Пильнова Валентина Павлівна.

З короткими доповідями виступив практично кожний присутній студент-першокурсник.

В рамках Інноваційного змісту навчання усі доповіді учасників круглого столу становили практичний інтерес для студентів, оскільки містили креативні підходи рішення актуальних для молоді питань працевлаштування, оплати праці та існуючу проблематику із вказаних питань, породжували активні дискусійні моменти, продукували актуальні пропозиції та цікаві точки зору на вирішення нагальних проблем на ринку праці.

У дискусії активну участь взяли Болюк Алла, Шипко Іван, Хокімова Анна, Сук Тимур, Гущіна Каріна, Неділько Анжела, Моренець Богдан.

Варто відзначити інтерес до виступів та обговорень з боку студентів, оскільки робота у такому комбінованому форматі виявилась досить ефективним елементом поєднання навчання та пізнання.

Фотографії