Участь кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки в UA.SC 2019

15:48, 18-11-2019

14 листопада у столиці нашої держави відбулася яскрава подія – щорічна Всеукраїнська конференція по ІТ безпеці UA.SC 2019, яка є платформою, де експерти кібербезпеки діляться досвідом і рішеннями для побудови корпоративної IT-безпеки.

Основну тематику даного форуму становили питання основних компонентів та інструментів побудови SOC (Security Operation Center), AntiFraud-рішення, захист IoT (Internet of Things). Головним “мозковим центром” конференції став відкритий майданчик технічних воркшопів десяти вендорів.

На цьому значному заході наш Університет представляли завідувачка кафедрою інформаційної та кібернетичної безпеки Галина Гайдур, доцент кафедри Сергій Гахов, асистент Віталій Марченко, студенти Олександр Гапоненко, Катерина Мальгіна, Ганна Бойко та Микита Вєсєлков. Також на заході був присутнім наш магістрант Юрій Каравайченко як представник компанії Інтрасистемс, яка є партнером нашої кафедри.

Під час конференції відбулися тісні спілкування з виробниками, ознайомлення в колі професіоналів з рішеннями в галузі кібербезпеки та прийняття участі у різних конкурсах.

На формі учасники від нашого Університету поспілкувалися з нашим другом Андрієм Кузьменком (Security Leader EMU (CIS Countries) IBM Security) та запросили його у гості на свято Міжнародного дня захисту інформації (Computer Security Day).

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.