IT Essentials (ITE) від CISCO

13:09, 10-12-2019

Курс IT Essentials («Основи інформаційних технологій») надає базові знання в галузі обладнання і програмного забезпечення комп'ютерів. Курс охоплює основи комп'ютерного обладнання та програмного забезпечення, а також такі складні теми, як безпека, організація мереж та обов'язки ІКТ-фахівця.

Закінчивши навчання за цією програмою, студенти будуть досконально знати внутрішні компоненти комп'ютера, виконувати монтаж комп'ютерних систем, встановлювати операційні системи та усувати несправності за допомогою системних засобів і діагностичного програмного забезпечення. Практичні лабораторні заняття та інтерактивні засоби навчання даного курсу розвивають навички критичного мислення і навички вирішення складних завдань. Навчальні завдання в Cisco Packet Tracer на основі імітаційних моделей допомагають дослідити принципи організації мереж і мережної безпеки, а також дозволяють студентам експериментувати.

IT Essentials - це практичний профорієнтований навчальний курс, який допомагає студентам розвивати базові професійні навички. Даний курс допомагає студентам підготуватися до початку роботи в сфері ІКТ і до отримання сертифікату COMPTIA A+, який забезпечує студентам конкурентну перевагу на ринку праці і сприяє просуванню по кар'єрних сходах. Крім того, курс є підготовкою до навчального курсу Cisco CCNA.

За останні 17 років у курсі брало участь 2,4 мільйона студентів та розвивали навички, необхідні для ІТ-позицій початкового рівня. Якщо ви ще не пройшли курс, рекомендуємо його. Останні нові вдосконалення курсу: Поліпшене узгодження з поточними іспитами з сертифікації CompTIA A+ Оновлені теми щодо вмісту, включені до останніх іспитів з сертифікації A+. Крім того, курс був реорганізований з метою чіткого розмежування тем, які охоплювали іспит Core 1 порівняно з іспитом Core 2. Більше "активного навчання". На основі відгуків тисяч викладачів та студентів зроблено значні покращення в навчанні. Зараз є 75 демонстраційних відео та багато інших інтерактивних заходів. Збільшена кількість оцінок. Для покращення узгодження та активного навчання збільшено кількість підсумкових та формувальних оцінок. Оцінки включають оцінки практики сертифікації та оцінки, які відповідають іспитам Core 1 і Core 2, а також загальний підсумковий курс.

Долучайтеся до функціонування Академії CISCO в Державному університеті телекомунікацій, не втратьте свій шанс отримати іменний сертифікат міжнародного зразка, що є одним з основних факторів отримання першого високооплачуваного робочого місця!