Захист магістерських робіт на кафедрі ІКБ

13:27, 17-01-2020

З 15-го по 16 січня відбувся захист магістерських робіт студентами групи БСДМ-61 кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки. Всі випускники успішно захистили магістерські роботи та отримали кваліфікацію професіонал із організації інформаційної безпеки за спеціальністю 125-Кібербезпека.

Голова екзаменаційної комісії Хлапонін Юрій Іванович  відмітив хороші знання випускників. Більшість магістрантів представили  роботи які в подальшому можуть бути використані при плануванні та реалізації систем захисту інформації.

Колектив кафедри ІКБ вітає випускників з успішним захистом магістерських робіт і бажає міцного здоров’я та подальших творчих успіхів, щоб були надійними захисниками кіберпростору України.