Вітаємо студентів-відмінників 2-го курсу спеціальності Системний аналіз!

17:06, 30-01-2020

Кожна сесія – це випробування, як для студентів, так і для викладачів. Студенти завдяки оцінкам дізнаються, наскільки якісно вони опанували навчальні дисципліни, а викладачі, завдяки статистиці іспитів та заліків, мають змогу з’ясувати, в яких напрямках треба модернізувати дисципліни.

Звичайно, не всі студенти отримують гарні оцінки, але дуже приємно, що є студенти, які ставляться до процесу навчання дуже серйозно і, як нагороду, отримують за це відмінні оцінки! На другому курсі спеціальності Системний аналіз троє студентів здали на відмінно зимову сесію. Це Кундик Валерія, Новицький Сергій та Смолій Катерина.

Що саме запам’яталося, в чому секрет успішної здачі сесії, як навчають у ДУТ скажуть самі студенти:

Кундик Валерія: На третьому семестрі навчання мені особливо запам'яталися такі предмети, як "Організація баз даних та знань", де ми вивчали сучасні системи управління базами даних, та "Технології об'єктно орієнтованого аналізу", де ми засвоїли мову моделювання UML. Проглядаючи вимоги до вакансій в галузі ІТ, я бачу, що в ДУТ дають саме той матеріал, який потім реально знадобиться при працевлаштуванні на посаду системного аналітика, зайвих предметів немає.

Новицький Сергій: Секрет здачі моєї сесії на відміно дуже простий. На протязі усього семестру я ходив на всі пари , готувався до всіх занять, тому мене це й не застало зненацька. Я був цілком готовий до труднощів здачі заліків та екзаменів.

Смолій Катерина: В ДУТ я маю змогу спокійно навчатися, без хабарів та здирництва. Також хочу відмітити, що до студентів гарно відносяться і, якщо щось незрозуміло, то пояснюють по декілька разів. Більшість викладачів принципові, тому списувати чи не робити завдання, як треба, у студентів не виходило. Якщо в тебе є бажання та наполегливість, то отримати гарні оцінки легко.

Вітаємо студентів з відмінними оцінками та бажаємо подальших успіхів в опануванні необхідних для подальшої професійної діяльності знань та навичок!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "124 Системний аналіз" кафедри Системного аналізу та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.