Наукові досягнення молоді

10:19, 08-02-2020

Магістр кафедри телекомунікаційних технологій Лукацький Євген разом зі своєю ученицею Терещенко Вікторією (гімназія «Міленіум» № 138, 10 клас) прийняли участь у II етапі конкурсу «Еко-Техно Україна 2020» з роботою на тему: «Застосування NFC-міток у навчальних закладах».

Конкурс пройшов у Київському політехнічному університеті з 4 по 7 лютого 2020 року, на нього подали заявки більше ніж 500 учнів 8-10 класів з усіх областей України. Частина "Техно" містить у собі математику, фізику, астрономію, інженерію та енергетику.
Протягом трьох днів учні захищали свої проекти разом із науковими керівниками.

Переможці конкурсу здобудуть право представляти Україну з власними проектами на Всесвітньому фіналі міжнародного конкурсу ISEF(Interna-tional Science and Engineering Fair), який відбудеться з 12 по 17 травня 2020 року в місті Анахайм (США, Каліфорнія).
Для участі в фіналі було відібрано 171 проекту п’яти категоріях: інженерія, інформаційні технології, енергетика, математика, фізика і астрономія.

Наш магістр Лукацький Євген отримав Грамоту за самовіддану роботу  з обдарованою молоддю України. Щиро вітаємо та бажаємо Євгену і його учням потужних успіхів на благо України!