КОНФЕРЕНЦІЯ В ВЕЛИКОБРИТАНІЇ (УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ)

12:11, 10-02-2020

5 - 7 лютого 2020 року в Ліверпулі (Великобританія) була проведена VI Міжнародна науково-практична конференція «Наукові досягнення сучасного суспільства». Викладачами кафедри БЖД та фізичного виховання Державного університету телекомунікацій була представлена доповідь на тему: Sergeeva L.A., Valchenko O.I., Hliebova O.I. Changes the functional state of endocrine glands with combined exposure to immunomodulating factors // The 6 th International scientific and practical conference “Scientific achievements of modern society” (February 5-7, 2020) Cognum Publishing House, Liverpool, United Kingdom. 2020. pp. 335 - 340.

Результати роботи будуть впроваджені в навчальний процес з дисципліни «Соціальна та екологічна безпека життєдіяльності» (тема №4).