Відкрита лекція з дисципліни «Податки та податкові системи»

20:19, 21-02-2020

Відкриті заняття та взаємовідвідування є однією з основних форм методичної роботи кафедри та викладача, що має на меті вдосконалення методики проведення занять, підвищення педагогічної майстерності, обміну досвідом роботи тощо. Також є компонентом активізації творчої та професійної діяльності, стимулювання безперервної фахової та загальної освіти, якісної роботи  викладача, підвищення відповідальності за результати навчання і виховання студентів.

Викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності проводять відкриті заняття за попередньо складеним до початку семестру планом-графіком. У поточному місяці – 20 лютого 2020 року на 3-й парі
(о 13 год 30 хв.) в навчальній лабораторії «Онлайн лабораторії бізнесу» (ауд. 520), доцентом кафедри, к.е.н. Капелюшною Тетяною Вікторівною проводилося відкрите лекційне заняття з дисципліни «Податки та податкові системи» на тему: «Податок на додану вартість».

На лекції був присутній весь професорсько-викладацький склад кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності: завідувач кафедри, к.е.н., доцент – Гавриш Оксана Миколаївна, д.е.н., професор – Сьомкіна Тетяна Віталіївна, к.е.н., доцент – Пильнова Валентина Павлівна, к.е.н., доцент – Гужавіна Іна Василівна, к.е.н., доцент – Згурська Оксана Михайлівна, старший викладач кафедри – Лобань Ольга Олександрівна.

Вагомою була присутність на занятті: завідувача кафедри менеджменту, д.е.н, професора - Гудзь Олени Євгенівни,  завідувача кафедри маркетингу, д.е.н, професор - Виноградової Олени Володимирівни, завідувача кафедри економіки підприємств та соціальних технологій, д.е.н., професора - Гусєвої Ольги Юріївни, завідувача кафедри управління інформаційною та кібернетичною безпекою, д.е.н., доцента – Легомінової Світлани Володимирівни, які по закінченню заняття висловили свої думки та зауваження щодо його проведення.

Під час лекції викладачем був наданий матеріал, опрацьований з різних наукових, навчальних, інформаційних джерел та систематизований для подання його в доступному й одночасно науковому стилі. Великий обсяг опрацьованої інформації надав можливість лектору у повній мірі розкрити питання заняття, компактно і систематизовано подати матеріал, представивши вагомі елементи наочно за допомогою мультимедійного забезпечення, що посилило ступінь сприйняття інформації тривимірно: слухати, бачити, записувати.

Викладення думок, роз’яснення нових термінів, темп подачі інформації дозволили студентам усвідомлювати, засвоювати, розуміти матеріал, що в свою чергу, сприяло зацікавленості слухачів та встановленню контакту з аудиторією. За кожним питанням лекції було зроблено висновки, а наприкінці заняття – загальний підсумок, а також опрацьовано ті моменти, які залишились незрозумілими студентам. По завершенню заняття надано перелік питань і завдань для самостійного опрацювання студентами з метою закріплення матеріалу й поглибленого вивчення.

Дякуємо викладачам університету, які прийняли участь в обговоренні результатів відкритого заняття, за надані конструктивні зауваження та пропозиції!

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.