08:09, 02-03-2020

Практична підготовка студентів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» відбувається у відповідності до графіку навчального процесу та навчального плану відповідної освітньо-професійної програми (ОПП). Всі студенти спеціальності всіх курсів централізовано розподіляються університетом на практику в органи публічної влади, з якими укладені відповідні партнерські угоди.

Всі студенти проходять практику-стажування за програмою, яка фактично систематизувала всі професійні знання, які вони вже отримали в аудиторіях. Програми практик попередньо були узгоджені із партнерами, які  і продовжили практичне навчання наших студентів безпосередньо на робочих місцях. Співпраця кафедри публічного управління та адміністрування із партнерами не завершилась тільки організацією практики, яка має формат навчального тренінгового стажування в органах публічної влади. Вона продовжилась створенням унікальних за змістом і функціональністю сертифікатів для наших студентів, які успішно виконали програми відповідних стажувань під керівництвом публічних управлінців-практиків та контролем науково-педагогічного колективу кафедри публічного управління та адміністрування.

Ці сертифікати відображають:

• повне підтвердження проходження та виконання програми з навчального тренінгового стажування в органах публічної влади із зазначенням даного органу, датами проходження навчального тренінгового стажування, підписом голови даного органу та гербовою печаткою установи,
  • зміст виконаної студентом програми в органі публічної влади (у вигляді переліку основних професійних дисциплін спеціальності з навчального плану, які є джерелом компетенцій для роботи в даному органі публічної влади, і які опанував студент в університеті та набув практичного досвіду на стажуванні)
  • підписів ректора Державного університету телекомунікацій, директора Навчально-наукового інституту захисту інформації, завідувача кафедрою публічного управління та адміністрування із гербовою печаткою університету.

Звісно, що на різних курсах навчання – різні практики (тренінгові стажування) із різними програмами та сертифікатами, які у сукупності і відображають повну підготовку за ОПП.

У вищій освіті України даний сертифікат впроваджується вперше саме університетом телекомунікацій для студентів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування». Він, з одного боку є свідоцтвом сумісної роботи кафедри публічного управління та адміністрування університету телекомунікацій із органами публічної влади, з іншої – свідоцтвом повної відповідності освітньої програми спеціальності, що розроблена у ДУТ, сучасним вимогам праціедавців даної галузі діяльності щодо змісту, повноти та відповідності компетенцій спеціальності, яку здобувають наші студенти. Крім того, він є свідоцтвом виваженої та послідовної системи підготовки за спеціальністю, що уособлює навчальний план  спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».

Для наших студентів ці сертифікати є гарантованим підтвердженням їх практичної підготовки за спеціальністю та підтвердженням їх стажування в органах публічної влади. Тобто, по закінченню тільки бакалаврата наші студенти матимуть документальне підтвердження практичної роботи в органах публічної влади терміном у майже 3 місяці із здобуттям надсучасних практичних професійних управлінських компетенцій. Комплекс цих сертифікатів обов’язково позитивно сприятиме подальшому професійному працевлаштуванню наших випускників. Оскільки, як зазначили представники нашої професійної сфери – працедавці сфери публічного управління, подібні сертифікати до диплому про вищу освіту є переконливим аргументом для того, щоб подібного фахівця прийняти на державну службу в органи публічної влади до проведення конкурсу. Тобто, звернувшись у професійну сферу для працевлаштування, наш випускник матиме великі шанси для отримання роботи за фахом і саме в тому органі публічної влади, де він сам для себе визначиться (оскільки переважна більшість компетенцій, здобутих на стажуваннях є новітніми й одночасно універсальними для державних органів управління).

Для отримання сертифікатів нашим студентам потрібно не тільки успішно виконати програми стажувань під керівництвом практиків, зарекомендувати себе в органах публічної влади сумлінними та компетентними фахівцями, а й успішно захистити звіт з практики на розширеному засіданні кафедри по закінченню стажування.

Ми щиро вітаємо наших студентів, що отримали професійні сертифікати про стажування!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "281 - Публічне управління та адміністрування" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.