Підготовчі курси і ЗНО: МАТЕМАТИКА – 2020

11:20, 11-03-2020

Зовнішнє незалежне оцінювання з математики в 2020 році відбудеться 21 травня. На сайті Українського центру оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua розміщена програма з математики на 2020 рік.

Для майбутніх студентів нашого Університету з 1 жовтня 2019 року організовано Підготовчі курси. Проводить заняття з математики на підготовчих курсах доцент кафедри вищої математики, кандидат фізико-математичних наук Замрій Ірина Вікторівна.

Сертифікаційна робота з математики налічує 35 завдань різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (20 завдань), на встановлення відповідності (4 завдання), відкритої форми з короткою (8 завдань) та розгорнутою (3 завдання) відповіддю. Учасники, які подолають поріг «склав/не склав», зможуть узяти участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики буде розміщено на інформаційних сторінках учасників до 12 червня 2020 року.