Дистанційне стажування викладача кафедри маркетингу: Європейський досвід у інноваційному підході до навчання

09:45, 25-03-2020

Одним із пріоритетних напрямів розвитку нашого університету є розширення міжнародного співробітництва з провідними закладами освіти Європи і світу. Для підвищення наукового рівня наші науково-педагогічні працівники проходять стажування для вивчення досвіду кращих вишів. Воно спрямоване на удосконалення професійних компетенцій й педагогічної майстерності, що сприяє покращенню якості навчальної, методичної, організаційної та виховної діяльності й посиленню конкурентного статусу університету.

З метою розширення особистісних якостей для виконання професійних завдань доцент кафедри маркетингу к.е.н. Дрокіна Н.І. пройшла дистанційне науково-педагогічне стажування «Innovative Educational Technologies: European Experience and its Application in Training in Economics and Management» за спеціальністю 075. «Маркетинг» 20-31 січня 2020 року у м. Островець, Польща. Організатором науково-педагогічного стажування є Вища школа бізнесу та підприємництва (Wyższa Szkoła Biznesu i Przedsiębiorczości) за підтримки Причорноморського науково-дослідного інституту економіки та інновацій.

Програма стажування включала в себе навчальне навантаження обсягом 150 годин.

Програма стажування включала: ознайомлення з історією розвитку університету через офіційний інформаційний портал; зі спектром профільних спеціальностей в галузі економіки та управління, а також навчально-методичними матеріалами; підготовку тез науково-методичної доповіді за обраною проблематикою. За результатами заочного стажування Дрокіна Н.І. підготувала презентацію наукового проекту «Конкурентний аналіз комерційних веб-сайтів для підвищення ефективності Інтернет-маркетингу».

Наразі викладач отримала сертифікат, що підтверджує успішне завершення стажування.

Набуті під час стажування знання і вміння будуть застосовані у педагогічній практиці під час створення навчально-методичних матеріалів для вивчення дисциплін при підготовці здобувачів освітніх ступенів «бакалавр» і «магістр», керівництві бакалаврськими й магістерськими дипломними роботами.