Вебінари від eset: основні виклики, які чекають нас під час організації віддаленої роботи

11:46, 08-04-2020

Сьогодні, коли всі знаходяться на карантині і основна діяльність, а саме робота та навчання, виконуються у віддаленому доступі – гостро постає питання як забезпечити безпеку своїх даних.

Завдяки партнерам нашої кафедри ESET Україна, а саме керівника служби технічної підтримки Олександра Іллюши та Дениса Смірнова є можливість ознайомитися з вебінарами на тему:

«Організація віддаленого режиму роботи, щоб захистити конфіденційні дані». Під час вебінару розглянуто основні виклики, які чекають під час організації віддаленої роботи співробітників. Розглянуто, чому саме витік конфіденційних даних є однією з основних загроз, та на прикладі DLP-рішень від Safetica показано, як організувати безпечне використання корпоративних даних та контроль робочого часу співробітників в умовах віддаленого доступу.

«Багатофакторна аутентифікація - необхідний захист віддаленого доступу до корпоративних ресурсів».  Під час вебінару  представлені наступні теми:

• Небезпечне використання облікових записів — основна загроза під час віддаленого режиму роботи.
  • Варіанти інтеграції продукту ESET Secure Authentication (ESA) з різними платформами.
  • Способи отримання додаткового фактору.
  • Демонстрація різних варіантів використання ESA. ● Огляд можливостей веб-консолі адміністрування ESA.

З матеріалами вебінарів можна ознайомитися на YouTube каналі ESET.