Професія ІТ - вдалий вибір абітурієнта

09:44, 04-05-2020

Як вибрати професію? Складне питання в житті кожної людини! Тому що, коли ми вибираємо професію, ми обираємо майбутнє. Хотілося б, щоб майбутня професія приносила і задоволення, і фінансове благополуччя, і користь оточуючим.

Саме такою професією є професія ІТ, а саме спеціальність 126 – Інформаційні системи та технології.

Обов’язковою передумовою для формування фахівців у сфері інформаційних систем є якісна фундаментальна освіта та володіння сучасними інформаційними технологіями, що впроваджено в навчальний процес на кафедрі Інформаційних систем та технологій Державного університету телекомунікацій на відміну від інших ЗВО.

Відомо, що бізнес будь-якої сучасної компанії все більше і більше стає залежним від інформаційних технологій.

В даний час інформаційні системи міцно увійшли в усі сфери людської діяльності: бізнес, виробництво, управління, освіту і т.д. Це пояснюється зростаючим обсягом оброблюваної інформації, і завдань управління, з якими доводиться стикатися людині. Ефективність роботи співробітника, а отже, і всієї організації залежить тепер від ефективності використовуваних інформаційних систем. Тому сучасний підхід до управління спирається на використання інформаційних технологій, причому їх кількість тим більше, чим більше підприємство.

З ростом складності вирішуваних завдань відбувається зростання складності інформаційних систем, який відбивається у збільшенні складності архітектури інформаційних систем. Розвиваються підходи до її реалізації, засобів методології її опису.

Саме в Державному університеті телекомунікацій, на відміну від інших ВУЗів, теоретична підготовка студентів за спеціальністю Інформаційні системи і технології здійснюється на основі сучасних технологій.

При вивченні дисципліни Архітектура інформаційних систем студент буде знати: класифікацію інформаційних систем і структури конфігурації апаратних засобів, базові моделі архітектур інформаційних систем, загальні характеристики процесу проектування інформаційних систем. Буде вміти: використовувати архітектурні та деталізовані рішення при проектуванні систем, працювати з інформацією в глобальних інформаційних мережах, використовувати спеціалізовані підсистеми як елементи при побудові і проектуванні інформаційних систем.

У дисципліні Інформаційні мережі розглядаються основні компоненти комп'ютерних мереж і мережевих структур, особливості проектування комп'ютерних мереж і принципи їх функціонування. Студенти вчаться працювати в програмі Cisco Packet Trace - це потужний інструмент моделювання мереж, створений Cisco, допоможе вам застосувати знання і навички в реальних умовах. Ви отримаєте практичний досвід побудови простих і складних мереж, що включають різні пристрої, а не тільки маршрутизатори і комутатори. Навчіться створювати взаємопов'язані рішення для розумних міст, будинків і підприємств.

Саме в Державному університеті телекомунікацій, на спеціальності 126 - Інформаційні системи і технології, на відміну інших університетів, Ви зможете отримати достатній рівень знань по роботі з інформаційними технологіями та знайти високооплачувану роботу в сфері ІТ!