Алгоритм дистанційного захисту переддипломної практики на спеціальності Системний аналіз

11:20, 06-05-2020

Відповідно до «Тимчасового порядку проведення та захисту переддипломної практики студентів спеціальності 124 «Системний аналіз», який прийнято в рамках виконання закладами вищої освіти Наказу МОН № 406 від 16 березня 2020 року «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19», у відповідності до «Положення про дистанційне навчання» (затверджено наказом МОН № 466 від 25.04.2013), «Положення про дистанційне навчання в Державному університеті телекомунікацій» (затверджено наказом № 290 Державного університету телекомунікацій від 18.06.2015), а також листа МОН №1/9-178 від 27.03 2020 «Щодо завершення 2019/20 навчального року», процедура захисту переддипломної практики організовується наступним чином:

1. Студент готує звіт з практики. Вимоги до звіту:
  1. За матеріалами практики студент готує презентацію для захисту. Вимоги до презентації:
  • відповідність структури шаблону;
  • назва файлу повинна містити ПІП студента.
  1. Звіт та презентацію студент повинен передати керівнику практики будь яким доступним способом в електронному вигляді (через e-mail, доступ до google-документу, месенджери тощо). За результатами перевірки керівник практики формує відгук (в тому числі, оцінку за 100 бальною шкалою), та розміщує відгук в електронному щоденнику.
  2. До 11 травня 2020 р. включно студент завантажує звіт, презентацію та щоденник у відповідний розділ системи дистанційного навчання Moodle (дисципліна «Ознайомча, виробнича та переддипломна практика»).
  3. Захист практики відбудеться із використанням платформи Zoom 12, 13, 14 травня 2020 р. згідно з графіком.

Регламент захисту: 5 хвилин відводиться на доповідь студента, 10 хвилин – на обговорення, зауваження, пропозиції. Відповідні посилання на конференції Zoom студенти отримають напередодні захисту на пошту.

ГРАФІК ЗАХИСТІВ

ПІП студента