Набір в магістратуру на спеціальність 122 Комп’ютерні науки

10:52, 07-05-2020

На кафедрі Комп'ютерних наук Державного університету телекомунікацій відкрито набір до магістратури за спеціальністю 122 Комп’ютерні науки. На відміну від інших університетів, за цією освітньою програмою передбачається надати студентам знання та практичні навички, які будуть підтверджені міжнародними сертифікаційними програмами. В дисциплінах «Технології штучного інтелекту», «Технології хмарних обчислень», «Проектування інформаційних мереж» та «Інтернет речей» студенти будуть вивчати технології компанії HEWLETT PACKARD ENTERPRISE, з якою на кафедрі Комп’ютерних наук ведеться взаємовигідне співробітництво. В дисциплінах «Проектування обчислювальних пристроїв», «Прикладні технології JAVA», «Технології інтелектуального аналізу даних» студенти будуть вивчати технології компанії ORACLE. Дисципліна «Гнучкі методології управління ІТ проектами» направлена на отримання практичних навичок по розробці організаційної структури ІТ-проекту, визначенні учасників проекту, їхніх інформаційних потреб та відповідальності за управління зацікавленими сторонами, розробці ключових елементів плану проекту та структури розбивки на роботу (WBS). До проведення занять залучаються провідні фахівці ІТ-фірм Києва.

Для здобуття ступеня магістра приймаються особи, які здобули ступінь бакалавра або магістра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста) за іншою спеціальністю.

Конкурсний відбір для здобуття ступеня магістра здійснюється на основі здобутого ступеня (освітньо-кваліфікаційного рівня) вищої освіти за результатами вступних випробувань у формі єдиного вступного іспиту з іноземної мови та фахових вступних випробувань (за умови успішного проходження додаткового вступного випробування для осіб, які здобули ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень) вищої освіти за іншою спеціальністю).

Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра конкурсний бал розраховується за формулою: конкурсний бал (КБ) = П1 + П2 + П3, де П1 –оцінка єдиного вступного іспиту з іноземної мови або вступний іспит з іноземної мови (відповідно до вимог ПРАВИЛ ПРИЙОМУ ДО ДУТ), П2 – оцінка фахового вступного випробування (за шкалою від 100 до 200 балів), ПЗ – оцінка за інші показники конкурсного відбору (враховуючи середній бал документа про здобутий освітній ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень), на основі якого здійснюється вступ) відповідно до ПРАВИЛ ПРИЙОМУ ДО ДУТ, вони встановлені (за шкалою від 0 до 20 балів сумарно за всі такі показники), бали за навчальні та наукові досягнення і суспільну активність, що обчислюються згідно з додатком 7, з урахуванням мотивованого рішення фахових атестаційних комісій випускаючих (профілюючих) кафедр по відповідним спеціальностям. Загалом максимальна сумарна кількість додаткових балів не може перевищувати 10 балів.

Реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови триватиме з 12 травня до 5 червня 2020 року включно. З правилами та процедурою реєстрації можна ознайомитись тут.

З питаннями про особливості вступу у 2020 році можна звертатись до завідувача кафедри Комп’ютерних наук, д.т.н., проф. Вишнівського Віктора Вікторовича, т. (044)-249-25-38, (063)-47-47-924, Email: vish_vv@ukr.net, Comp.Science@dut.edu.ua.