Навчання інформаційних аналітиків і документознавців у Державному університеті телекомунікацій – це престижно, фахово, перспективно

09:20, 08-05-2020

XXI століття - ера інформаційного суспільства, у якому інформація - основний ресурс майбутнього. Скористатися інформацією зможуть тільки ті, хто має відповідні знання й підготовку. Спотворення даних чи їх неправильне трактування призводить до серйозних наслідків. Отже, уміння отримувати інформацію, обробляти, працювати з нею  актуальна проблема сьогодення.

Саме кафедра документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій готує висококваліфікованих БАКАЛАВРІВ за спеціалізаціями:

• «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю»;

• «Документознавство та інформаційна діяльність»;

МАГІСТРІВ за інноваційною освітньо-професійною програмою - «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю».

Чому варто обрати саме ці спеціалізації?

• Інформаційна діяльність – це успішне майбутнє ділових людей, перспективна галузь ХХІ століття.

• Професії референта, прес-секретаря, діловода, інформаційного аналітика високооплачувані та затребувані сьогодні на ринку праці.

• Професійна підготовка студентів на відміну від інших університетів України відбувається вже з 1-го курсу, що дає можливість майбутнім інформаційним аналітикам, PR-менеджерам, референтам всебічно й ґрунтовно опанувати фахові дисципліни, набути практичних навичок.

• Студенти кафедри документознавства та інформаційної діяльності поглиблено вивчають обрану іноземну мову протягом усіх років навчання.

• На відміну від інших університетів на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності 50 % навчального часу відведено практичним заняттям, тому студенти не лише оволодівають знаннями, а й здобувають перший фаховий досвід.

• Новітня навчально-практична лабораторія «Віртуальний офіс» дає можливість нашим вихованцям вивчити системи електронного документообігу «АСКОД» та «Діло» й отримати відповідні сертифікати від компаній-партнерів кафедри: Центру комп’ютерних технологій «ІнфоПлюс» і компанії «НетКомТехнолоджи». А це зараз один із базових чинників успішного працевлаштування в державні й приватні структури.

• Національний банк України, Київська міська державна адміністрація, Національна суспільна телерадіокомпанія України, Державна служба якості освіти, Міністерство регіонального розвитку, Національне агентство України з питань державної служби та інші установи надають можливість студентам кафедри документознавства та інформаційної діяльності проходити навчальну та виробничу практики з можливістю подальшого працевлаштування.

Якщо Ви обираєте навчання на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій, Ви обираєте європейський підхід до здобуття вищої освіти та престижну майбутню професію.

ЧЕКАЄМО ВАС !!!