10:20, 10-05-2020

7 травня 2020 року на кафедрі Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності відбувся День відкритих дверей, у якому активно прийняли участь випускники загальноосвітніх навчальних закладів та коледжів. Оскільки дана спеціальність на ринку освітніх послуг з’явилася у 2016 році, то всіх гостей турбувало питання «Що означає дана спеціальність? Ким можуть працювати випускники?»

Хочемо зазначити, що Підприємництво, торгівля та біржова діяльність – найсучасніша та найбільш затребувана спеціальність бізнес-спрямування, що поєднує у собі спеціальні знання, уміння, та практичні навички щодо створення та здійснення успішного бізнесу, прибуткової торгівлі, а також ефективної біржової діяльності.

Кафедра провадить підготовку фахівців з організації та моделювання власного бізнесу, ведення ефективної  підприємницької діяльності в різних сферах економіки, зокрема в торгівлі та біржовій діяльності  з використанням традиційних та новітніх методів (інтернет-трейдинг, електронна комерція та ін.) та набуттям практичних навичок роботи на торговельних і біржових платформах.

Обираючи спеціальність варто звертати увагу також на освітню програму, за якою буде здійснено підготовку фахівців. Порівняно з іншими університетами, у Державному університеті телекомунікацій на спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» підготовка фахівців здійснюється за освітньою програмою ідентичною до назви спеціальності. Це в свою чергу має ряд конкурентних переваг та розширює для випускників сферу їхнього подальшого працевлаштування.

• Якщо Вам подобається працювати у сфері, що розвивається і має великі перспективи не лише на українських, а й на міжнародних ринках
  • Якщо Ви бажаєте одержати перспективну професію
  • Якщо Ви прагнете максимально реалізувати свої здібності
  • Якщо Ви мрієте незалежно приймати рішення і діяти
  • Якщо Вам подобається бути незалежним і започаткувати власний бізнес

ТО ВАШ ВИБІР – ЦЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ!

У разі виникнення питань щодо вступу на спеціальність 076 «Підприємництво, торгівлі та біржова діяльність», а також навчання, звертайтеся, із задоволенням надамо відповіді та роз’яснення

Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності ptbd_dut@ukr.net

Завідувач кафедри - Гавриш Оксана Миколаївна,
тел. 095-815-54-68