Компанія-партнер кафедри КСКСТ серед кращих роботодавців України!

15:03, 13-05-2020

Однією з умов успішного впровадження інноваційного змісту навчання, що вигідно вирізняє навчання в Державному університеті телекомунікацій від навчання в інших університетах країни, передбачається тісна співпраця з провідними компаніями в галузі IT. За підсумками щорічного рейтингу «Топ-25» компанія-партнер кафедри Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій «Датагруп» стала однією з найкращих компаній-роботодавців України. Відбір проводили, керуючись низкою критеріїв, які характеризують якість і надійність робочих місць.

Одним з головних критеріїв була відкритість до роботи з молоддю: експерти «Датагруп» діляться досвідом, знаннями й актуальними навичками зі студентами-практикантами. Найбільш здібні молоді фахівці стають частиною команди «Датагруп», і це теж було відзначено авторами рейтингу «Топ-25» кращих роботодавців України.

Щороку студенти Кафедри Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій проходять практику в компанії «Датагруп». Після закінчення практики наших студентів часто запрошують на роботу, де вони мають змогу працювати за своєю спеціальністю, отримувати сучасні знання і гідну заробітну плату.

Вітаємо всю команду «Датагруп», бажаємо подальшого зростання та тісного співтовариства у майбутньому!